Dekmár Autósiskola Motoros iskola, jogosítvány

5.000 Ft kedvezmény az elméleti oktatásból!

Tanfolyam infó

Tantermi tanfolyam indul "B" kategóriából: 2024. Május 6-án délután 16:30.-tól 20:00.-ig. Tantermi tanfolyam hét alkalom. E-learning tanfolyam folyamatosan indul egyénre szabottan.

Dekmár Autósiskola

Tisztelt leendő tanulóink!

Autósiskolánk 5000.-Ft-os  kedvezményt ad minden beiratkozó e-learning oktatás valamint tantermioktatásra

Jelentkezéshez megadhatod adataidat ITT   vagy személyesen az irodánkban.

Jó hír a húsz éven aluliak számára: a sikeres KRESZ-vizsga időpontjában 20 év alattiak, valamint GYES-en, GYED-en lévők 25.000 Ft állami támogatást kaphatnak a 55/2018. (III. 23.) Korm. rendelet alapján.

A Kormány 55/2018. (III. 23.) Korm. rendelete alapján 25.000.-Ft visszatérítés igényelhető.

E-learning oktatás (távoktatás)

E-learning oktatásA rendelet engedélyezi az internetes távoktatást (e-learning).

Aki élni szeretne, az új lehetőséggel kérem, hogy hívja az tanfolyam szervezőinket kapcsolat menüpontban található elérhetőségeken.

Az elméleti oktatás ára: 50.000 helyett 45.000 Ft

Hosszabbítás 10 óra 30 nap 6000.-Ft

Az internetes távoktatás előnye, hogy nincs tanteremhez kötve. Az „időhiányos” jelentkező itthon, nyaralóban, kollégiumban a nap bármely szakaszában készülhet a vizsgára. Az e-learning a teljes KRESZ-t témakörönként felosztja, és minden rész végén tesztkérdések segítségével ellenőrzi a tudásszintet. Újabb témakörre, csak akkor léphet tovább, ha előző rész szintfelmérésnél 85%-os eredményt elérte. A teljes tanagyag befejezése után gyakorló feladatsorokon folytathatja a tanulást. Amennyiben a tanulás során elakadna, telefonon, keresztül tud konzultálni az autósiskolával.

A távoktatásra jelentkezőknek az autósiskola biztosítja a programot, amit 60óra /90nap áll rendelkezésre, hogy elsajátítsa az elméleti anyagot. A hosszabbítás költsége már a tanulót terheli. Ha már eldöntötte, hogy nálunk tanul, vagy csak több információt szeretne megtudni, örömmel várjuk jelentkezését e-mailen, irodánkban ügyfélfogadási időben, vagy kapcsolattartónknál telefonon! Az elérhetőségeinket megtalálja a Kapcsolat menüpontban.

Várjuk jelentkezését!

E-learning tananyag demoverziója ezen a linken megtekinthető:
www.e-educatio.hu/demo/b/

Minimális/ajánlott technikai feltételek:

Számítógép (PC, notebook)

• Windows 7 operációs rendszer (vagy fiatalabb)
  • Ajánlott minimális képernyőméret: 13″
  • Minimális rendszer követelmények:
    • XGA – 1024×768 felbontás
    • Intel i3 processzorcsalád vagy azzal egyenértékű teljesítmény, 2GB RAM
  • Minimális böngésző követelmény:
    • Internet Explorer 11+